JS Component (2.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Node
sk: Uzol

en: Other
sk: Ostatné

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Template
sk: Šablóna
