JS Component (2.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Provider
sr: Провајдер

en: Template
sr: Шаблон
