JS Component (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Node
ar: العقدة

en: Other
ar: آخر

en: Provider
ar: المزود

en: Template
ar: القالب
