JS Component (2.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Node
be: Вузел

en: Other
be: Іншыя

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Template
be: Шаблон
