JS Component (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Other
ca: Altres

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Template
ca: Plantilla
