JS Component (2.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Other
km: ផ្សេងៗ
