JS Component (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Other
hr: Ostalo

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Template
hr: Predložak
