JS Component (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Other
pt: Outro

en: Provider
pt: Fornecedor
