JS Component (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Other
vi: Khác

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Template
vi: Mẫu

en: Libraries
vi: Thư viện
