JS Component (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Other
ro: Altele

en: Provider
ro: Furnizor

en: Template
ro: Șablon

en: Libraries
ro: Biblioteci
