JS Component (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Other
da: Anden

en: Provider
da: Udbyder

en: Template
da: Skabelon

en: Libraries
da: Biblioteker
