JS Component (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ
