JavaScript Management (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: Version
be: Версія

en: view
be: глядзець

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Data
be: Дадзенныя
