JavaScript Management (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Version
ca: Versió

en: view
ca: mostra

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Minified
ca: Minimitzat

en: Data
ca: Dades
