JavaScript Management (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Version
es: Versión

en: view
es: vista

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Minified
es: Minicampo

en: Data
es: Datos
