JavaScript Management (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Type
et: Liik

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Data
et: Andmed
