JavaScript Management (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Version
fi: Versio

en: view
fi: näkymä

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna
