JavaScript Management (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Type
he: סוג

en: Version
he: גירסה

en: view
he: צפיה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Data
he: נתונים
