JavaScript Management (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Version
hr: Inačica

en: view
hr: prikaz

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi
