JavaScript Management (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Version
hu: Verzió

en: view
hu: megtekintés

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Minified
hu: Tömörített

en: Data
hu: Adat
