JavaScript Management (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Version
ja: バージョン

en: view
ja: ビュー

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Data
ja: データ
