JavaScript Management (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: peržiūrėti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Data
lt: Duomenys
