JavaScript Management (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: view
ml: കാണുക

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
