JavaScript Management (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
