JavaScript Management (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
