JavaScript Management (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Version
vi: Phiên bản

en: view
vi: xem

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Minified
vi: Đã thu gọn

en: Data
vi: Dữ liệu
