JavaScript Management (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Version
am: ሥሪት

en: view
am: ትይታ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ
