JavaScript Management (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Version
ar: النسخة

en: view
ar: عرض

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Data
ar: المعطيات
