JavaScript Management (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
