JavaScript Management (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Version
eu: Bertsioa

en: view
eu: ikusi

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Data
eu: Datu
