JavaScript Management (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Version
fa: نسخه

en: view
fa: مشاهده

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Data
fa: داده
