JavaScript Management (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Version
gu: આવૃતિ

en: view
gu: જુઓ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Data
gu: માહિતી
