JavaScript Management (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Version
hi: संस्करण

en: view
hi: देखें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें
