JavaScript Management (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
