JavaScript Management (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Data
lv: Dati
