JavaScript Management (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Version
pl: Wersja

en: view
pl: przeglądaj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz
