JavaScript Management (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Version
pt: Versão

en: view
pt: ver

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Data
pt: Dados
