JavaScript Management (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Version
ta: பதிப்பு

en: view
ta: பார்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Data
ta: தரவு
