JavaScript Management (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Version
tr: Sürüm

en: view
tr: görüntüle

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Data
tr: Veri
