JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Inline
az: Xətdə

en: External
az: Xarici

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
