JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
