JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Inline
eo: en linio
