JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Inline
fa: درون خطی

en: External
fa: خارجی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟
