JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: External
he: חיצוני

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?
