JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: External
hi: बाहरी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?
