JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты
