JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Javascript
kn: ಜಾವಾಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍
