JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Inline
ku: ناوهێڵ
