JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: External
lt: Išorinis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
