JavaScript Manager (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр
